19 Kasım 2018
  • Lefkoşa16°C
  • Mağusa17°C
  • Girne18°C
  • Güzelyurt14°C
  • İskele17°C
  • İstanbul14°C
  • Ankara12°C

İŞTE YAKIN DOĞU KOLEJİ GCE/IGCSE 2018 YAZ SONUÇLARI

Yakın Doğu Koleji öğrencilerinin 2018 öğretim yılında katıldıkları GCE A-level ve IGCSE sınavlarında aldıkları sonuçlar açıklandı

İşte Yakın Doğu Koleji GCE/IGCSE 2018 yaz sonuçları

03 Eylül 2018 Pazartesi 14:49

 

 

 

Yakın Doğu Koleji öğrencilerinin 2018 öğretim yılında katıldıkları GCE A-level ve IGCSE sınavlarında aldıkları sonuçlar açıklandı. Öğrencilerin lise 9. ve 10. sınıf seviyesindeki IGCSE sınavlarında ve lise 11. ve 12. sınıf seviyesindeki A-level sınavlarındaki çok yüksek başarıları dikkat çekti.  Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da öğrenciler KKTC, Türkiye, İngiltere ve Avrupadaki çeşitli üniversitelere bu sonuçlarla kayıt hakkı kazandı.

THE NEAR EAST COLLEGE

PEARSON EDEXCEL/CAMBRIDGE GCE RESULTS

June 2018

    

AS/ A2 AWARDS

   
    

XBI01: AS Award: BIOLOGY

    

First Name

Last Name

Grade

 

SELIN

AYFER

A

 

CAGIN

BEKTAS

A

 

NAZEMIN

MENDELI

A

 

OZGEM IPEK

OGE

A

 

CEMALIYE

ONDEROL

A

 

ALTAN

OSMANLI

A

 

ENVER

OSMANLI

A

 

HAZAL

POLAT

A

 

HASAN

SEKERLI

A

 

OZNUR

TANCER

A

 

BERKEM

DIKENGIL

B

 

ECE

ECESOY

B

 

GULTEN

EMIRTANEOGLU

B

 

MERT

OZKALOGLU

B

 

LADEN

TEZER

B

 

CISE

ARBEN

C

 

UZAY

KOROGLU

C

 

SUDE

BEKTAS

D

 

MELEK DOGA

MUDERRISZADE

D

 

CAN

SAYIL

D

 

IMAY

SOYSAL

D

 

MISAL

ATIS

E

 

GORKEM

BOZAN

E

 

ATINC

MERT

E

 

EMETE DEREN

MUDERRISZADE

E

 
    
    
    
    

XCH01: AS Award: CHEMISTRY

    

First Name

Last Name

Grade

 

SELIN

AYFER

A

 

CAGIN

BEKTAS

A

 

NAZEMIN

MENDELI

A

 

LAVEN NUVEYRE

MUTLUEL

A

 

OZGEM IPEK

OGE

A

 

CEMALIYE

ONDEROL

A

 

ALTAN

OSMANLI

A

 

ENVER

OSMANLI

A

 

MERT

OZKALOGLU

A

 

HAZAL

POLAT

A

 

HASAN

SEKERLI

A

 

OZNUR

TANCER

A

 

LADEN

TEZER

A

 

CISE

ARBEN

B

 

SALIM

CAKIR

B

 

BERKEM

DIKENGIL

B

 

ECE

ECESOY

B

 

EKIN

KAS

B

 

UZAY

KOROGLU

B

 

ORHAN

TOKHAN

B

 

MELEK DOGA

MUDERRISZADE

C

 

IMAY

SOYSAL

C

 

MISAL

ATIS

D

 

YUNUS

BARKER

D

 

GULTEN

EMIRTANEOGLU

D

 

CAN

SAYIL

D

 

YAHOR ZHYDKO

ANDREYEVICH

E

 

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

XPH01: AS Award: PHYSICS

    

First Name

Last Name

Grade

 

ALTAN

OSMANLI

A

 

EKIN

KAS

B

 

LAVEN NUVEYRE

MUTLUEL

B

 

ENVER

OSMANLI

C

 

ORHAN

TOKHAN

C

 

BILGI HAKAN

AKMEN

D

 

SANEM FIKRIYE

CILDAM

D

 

CAGAN

TANLI

D

 

YAHOR ZHYDKO

ANDREYEVICH

E

 

YUNUS

BARKER

E

 

SELIN LIDYA

CAKMAK

E

 

EMETE DEREN

MUDERRISZADE

E

 
    
    

XMA01: AS Award: MATHEMATICS

    

First Name

Last Name

Grade

 

SELIN

AYFER

A

 

CAGIN

BEKTAS

A

 

OZTEN

KIVILCIM

A

 

NAZEMIN

MENDELI

A

 

LAVEN NUVEYRE

MUTLUEL

A

 

OZGEM IPEK

OGE

A

 

CEMALIYE

ONDEROL

A

 

ALTAN

OSMANLI

A

 

ENVER

OSMANLI

A

 

MERT

OZKALOGLU

A

 

HAZAL

POLAT

A

 

HASAN

SEKERLI

A

 

LADEN

TEZER

A

 

SALIM

CAKIR

B

 

SANEM FIKRIYE

CILDAM

B

 

BERKEM

DIKENGIL

B

 

ECE

ECESOY

B

 

CAN

SAYIL

B

 

OZNUR

TANCER

B

 

ORHAN

TOKHAN

B

 

BILGI HAKAN

AKMEN

C

 

YAHOR ZHYDKO

ANDREYEVICH

C

 

CISE

ARBEN

C

 

YUNUS

BARKER

C

 

ASU

BOLAT

C

 

GULTEN

EMIRTANEOGLU

C

 

EKIN

KAS

C

 

UZAY

KOROGLU

C

 

MELEK DOGA

MUDERRISZADE

C

 

CAGAN

TANLI

C

 

MISAL

ATIS

D

 

SELIN LIDYA

CAKMAK

D

 

EMETE DEREN

MUDERRISZADE

D

 

SELIN

MURATLAR

E

 

SOZEN

SUZAL

E

 
    
    

XEC01: AS Award: ECONOMICS

    

First Name

Last Name

Grade

 

OZTEN

KIVILCIM

A

 

SELIN

KARAKAYA

B

 

HATICE

AYDOGAN

C

 

CAGAN

TANLI

C

 
    
    

XHI01: AS Award: HISTORY

    

First Name

Last Name

Grade

 

HATICE

AYDOGAN

A

 

OZTEN

KIVILCIM

A

 

ASU

BOLAT

B

 

AYDA

CANOVA

B

 

GULCE

YETISMIS

B

 

ECE

CELIK

C

 
    
    

XPS01: AS Award: PSYCHOLOGY

 
    

First Name

Last Name

Grade

 

IREM

ATES

B

 

SELIN

KARAKAYA

B

 
    
    

YBI01: A2 Award: BIOLOGY

    

First Name

Last Name

Grade

 

ECEM

OZKOCCATLI

A*

 

SANEM

SERTUG

A

 

SALIM

CAKIR

B

 
    

YCH01: A2 Award: CHEMISTRY

    

First Name

Last Name

Grade

 

ECEM

OZKOCCATLI

A*

 

CEM

MIRATA

A

 

SANEM

SERTUG

A

 

SALIM

CAKIR

B

 
    

YPH01: A2 Award: PHYSICS

    

First Name

Last Name

Grade

 

CEM

MIRATA

A*

 

MEHMET

OZKARAMEHMET

C

 
    

YMA01:A2 Award:MATHEMATICS

    

First Name

Last Name

Grade

 

ECEM

OZKOCCATLI

A

 

SANEM

SERTUG

A

 

CEM

MIRATA

A*

 

SALIM

CAKIR

C

 

MEHMET

OZKARAMEHMET

C

 
    

YHI01: A2 Award: HISTORY

    

First Name

Last Name

Grade

 

SAHIB

RASULOV

D

 
    
    
    

GCE AS & A Level: Information Technology (9626)

 

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

SANEM FIKRIYE CILDAM

b (ASL)

70

 

MEHMET OZKARAMEHMET

B (AL)

70

 
    
    
    
    

 GCE AS & A Level: Literature In English (9695)

  

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

AYDA CANOVA

a (ASL)

80

 

ASU BOLAT

d (ASL)

55

 

ECE CELIK

d (ASL)

51

 

GULCE YETISMIS

e (ASL)

48

 
    
    

GCE AS & A Level: Sociology (9699)

  

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

AYDA CANOVA

a (ASL)

85

 

SELIN KARAKAYA

b (ASL)

76

 

GULCE YETISMIS

b (ASL)

70

 

ECE CELIK

d (ASL)

58

 

SAHIB RASULOV

D (AL)

52

 

IREM ATES

e (ASL)

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GCE AS & A Level: Art and Design (9704)

  

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

SELIN LIDYA CAKMAK

a (ASL)

81

 
    
    

OCR Turkish AS/ A2 Results

A2

Ayda Canova   A*

Asu Bolat   A*

Enver Osmanlı   A*

Altan Osmanlı  A*

Nazemin Mendeli   A*

Çise Arben   A*

Laden Tezer  A*

Özgem İpek Öge  A*

Hazal Polat  A*

Ecem Özkoççatlı  A*

Berkem Dikengil   A*

Mehmet Özkaramehmet  A*

Bilgi Hakan Akmen  A*

Çisem Efe   A*

Çağla Itır Tuncay   A*

Gülce Yetişmiş  A*

Hasan Şekerli  A*

Laven Nuveyre Mutluel   A*

Ekin Kaş   A*

Şebnem Ece Uyar   A*

Doğukan Sarı  A*

Gülten Emirtaneoğlu   A*

Arya Ergün    A*

Selin Ayfer    A*

Öznur Tancer  A*

Cem Mirata  A*

Zehra Biçercioğlu   A

Selin Lidya Çakmak  A

Sözen Suzal  A

Şansel Şahinler   A

Selin Karakaya A

Irem Ateş  A

Ece Çelik  A

Mert Özkaloğlu  A

Suna Bayraktaroğlu  A

Ayşe Lord  A

Cemaliye Önderol  A

Yunus Barker  A

Sude Şehitoğlu   A

Tuğçehan Erol   A

Melis Apel   A

Şengül Enginsoy   A

Yahor Zhydko Andreyevich   A

Merve Kahya  B

Dila Elmas   B

Hazel Kahveciler   B

AS level

İzgi Onar   A

 

   
    

IGCSE

   

EDEXCEL RESULTS

   
    
    

4MA1 : International GCSE Award: MATHEMATICS A

 
    

First Name

Last Name

Grade

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

9

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

9

 

BENSU

SUREL

9

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

9

 

DILARA

CAGA

8

 

FATMA

ENGINDAL

8

 

MARIN

FADILOGLULARI

8

 

TOLGA OSMAN

FALAY

8

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

8

 

BERTUG

MANAVOGLU

8

 

LARA

OZTAY

8

 

ASRA

POLILI

8

 

STEFAAN

YORUCU

8

 

EZGI

YUMURTACIOGLU

8

 

AYSEL

BALLIKAYA

7

 

TUGDEM

BERKSEL

7

 

DOGUKAN

CARDAK

7

 

YASMIN

HALIL

7

 

SEVKET

HANCERLI

7

 

BERKIYE

KEYFIALA

7

 

BUSE

KUCUK

7

 

AYLIN VIJDAN

KUMYALILI

7

 

PEMBE

KUZEL

7

 

IZGI

ONAR

7

 

ALI ARDA

PAMPUROGULLARI

7

 

AYLAN

SERPEK

7

 

BURAK

ALGUL

6

 

YAGMUR

BAYTAROGLU

6

 

DENIZ

DENIZCIOGLU

6

 

MEYREM

KAS

6

 

DILARA

KONTI

6

 

SALIM

MERTOGLU

6

 

BATU

SENSOY

6

 

SEVAL

SUNISI

6

 

BEKEM

AYDINOZ

5

 

BILGIN

AYRANCIOGLU

5

 

KAAN MUSLU

CAGA

5

 

BATU

GUVENIR

5

 

PEMBE

HAMIT

5

 

ILAYDA

KEREM

5

 

ULKU

MUSTAFA

5

 

MUHARREM CAN

NEVZAT

5

 

TUTKU

OZAVCI

5

 

OMER MERT

SAFAKOGULLARI

5

 

ALPAY BERK

SAH

5

 

SAHIL

SAV

5

 

BIHTER ALSIMA

USUMUS

5

 

ARZU

ALP

4

 

KUDRET

KAMACI

4

 

EMINE

MUSTAFA

4

 

ARDA IBRAHIM

SAHIN

4

 

SONER

TOPALOGLU

4

 

ERIN SERRA

ERTEPINAR

3

 
    
    

4MA0 : International GCSE Award: MATHEMATICS A

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

RAZAN MAZEN KAMEL

ALTIT

C

 
    
    

4BI0 : International GCSE Award: BIOLOGY

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

TUGDEM

BERKSEL

A*

 

DILARA

CAGA

A*

 

FATMA

ENGINDAL

A*

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

A*

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

A*

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

A*

 

DILARA

KONTI

A*

 

LARA

OZTAY

A*

 

ASRA

POLILI

A*

 

BENSU

SUREL

A*

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

A*

 

BILGIN

AYRANCIOGLU

A

 

BERTUG

MANAVOGLU

A

 

SAHIL

SAV

A

 

STEFAAN

YORUCU

A

 

SEVKET

HANCERLI

B

 

MEYREM

KAS

B

 

ILAYDA

KEREM

B

 

BERKIYE

KEYFIALA

B

 

PEMBE

KUZEL

B

 

SALIM

MERTOGLU

B

 

IZGI

ONAR

B

 

BURAK

ALGUL

C

 

TOLGA OSMAN

FALAY

C

 

BUSE

KUCUK

E

 
    
    

4CH0 : International GCSE Award: CHEMISTRY

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

DILARA

CAGA

A*

 

FATMA

ENGINDAL

A*

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

A*

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

A*

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

A*

 

LARA

OZTAY

A*

 

ASRA

POLILI

A*

 

BENSU

SUREL

A*

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

A*

 

STEFAAN

YORUCU

A*

 

TUGDEM

BERKSEL

A

 

SEVKET

HANCERLI

A

 

ILAYDA

KEREM

A

 

BERKIYE

KEYFIALA

A

 

DILARA

KONTI

A

 

BERTUG

MANAVOGLU

A

 

SAHIL

SAV

A

 

BURAK

ALGUL

B

 

BILGIN

AYRANCIOGLU

B

 

MEYREM

KAS

B

 

IZGI

ONAR

B

 

TOLGA OSMAN

FALAY

C

 

BUSE

KUCUK

C

 

PEMBE

KUZEL

C

 

SALIM

MERTOGLU

C

 
    
    
    

4PH0 :International GCSE Award:PHYSICS

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

DILARA

CAGA

A*

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

A*

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

A*

 

BERTUG

MANAVOGLU

A*

 

LARA

OZTAY

A*

 

ASRA

POLILI

A*

 

BENSU

SUREL

A*

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

A*

 

FATMA

ENGINDAL

A

 

TOLGA OSMAN

FALAY

A

 

SEVKET

HANCERLI

A

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

A

 

AYLIN VIJDAN

KUMYALILI

A

 

IZGI

ONAR

A

 

STEFAAN

YORUCU

A

 

BILGIN

AYRANCIOGLU

B

 

AYSEL

BALLIKAYA

B

 

MEYREM

KAS

B

 

BERKIYE

KEYFIALA

B

 

DILARA

KONTI

B

 

SALIM

MERTOGLU

B

 

SAHIL

SAV

B

 

BATU

SENSOY

B

 

EZGI

YUMURTACIOGLU

B

 

BURAK

ALGUL

C

 

BEKEM

AYDINOZ

C

 

TUGDEM

BERKSEL

C

 

KAAN MUSLU

CAGA

C

 

DOGUKAN

CARDAK

C

 

ALI ARDA

PAMPUROGULLARI

C

 

AYLAN

SERPEK

C

 

DENIZ

DENIZCIOGLU

D

 

BATU

GUVENIR

E

 

PEMBE

HAMIT

E

 

BUSE

KUCUK

E

 

SONER

TOPALOGLU

E

 
    
    
    
    

4TU0 : International GCSE Award: TURKISH

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

SAYAN

ARIKAN

A*

 

MERIN

ASICIOGLU

A*

 

SAYRA

BATKAN

A*

 

AYTEN

CAMUR

A*

 

BIRKAN

DAVULCU

A*

 

ESAT KEMAL

GIYINER

A*

 

BERKEM

GURCAN

A*

 

FISUN

HOCAOGLU

A*

 

HASAN

HUDAOGLU

A*

 

SELIN

KARASALIH

A*

 

BIRSU

KESKIN

A*

 

BAHAR

OSMANCIK

A*

 

DOGA

SENAN

A*

 

BATUHAN SALIH

SERTUG

A*

 

AZRA

SOYER

A*

 

DOGA

TEHDIT

A*

 

MIRAY

TEKCAN

A*

 

AYSE

TEKDEMIR

A*

 

PERVIN

ASICI

A

 

BERK

CENK

A

 

KAYLA

GENCER

A

 

BATU

GUVENIR

A

 

KEZBAN

KAYMAK

A

 

BORAN FERIDUN

KELES

A

 

HUSEYIN

KUTRAFALI

A

 

HAYAL

OCAL

A

 

HAYAT

OCAL

A

 

ARDA

OKSUZ

A

 

SEVGI

OSMAN

A

 

KAAN

SOKMEN

A

 

EMAN

ZAKARIA

A

 

BAYKAN

ALPAL

B

 

IZLEM

DAYI

B

 

BERK

HANCERLI

B

 

SELEN

HOCAOGLU

B

 

PERIHAN

HULUSIOGLU

B

 

ESIN

KOSEMIHAL

B

 

EROL CAN

OZCELIK

B

 

SANER ALI

SERTUG

B

 

OZUM

ESERER

D

 

SALIH

GENCER

D

 

OZDEMIR

ZAIFOGLU

D

 

 

 

 

 
    

4ES0 : International GCSE Award: ENGLISH AS A SECOND LANG.

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

MARIN

FADILOGLULARI

A*

 

BERTUG

MANAVOGLU

A

 

BENSU

SUREL

A

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

B

 

AYLAN

SERPEK

D

 

 

 

 

 
    

4FR0 : International GCSE Award: FRENCH

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

SAYRA

BATKAN

A*

 

LARA

OZTAY

A

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

B

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

B

 

ASRA

POLILI

B

 

BENSU

SUREL

B

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

B

 

PEMBE

ODUNCUOGLU

D

 
    
    
    

4GN0 : International GCSE Award: GERMAN

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

FATMA

ENGINDAL

A*

 

DILARA

CAGA

A

 

SALIM

MERTOGLU

C

 

TOLGA OSMAN

FALAY

D

 
    

4EC0 : International GCSE Award: ECONOMICS

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

MARIN

FADILOGLULARI

A*

 

STEFAAN

YORUCU

A

 

YAGMUR

BAYTAROGLU

B

 

MERVE

DAVULCU

B

 

FATMA

ERBULUT

B

 

YASMIN

HALIL

B

 
    
    

4BS0 : International GCSE Award: BUSINESS STUDIES

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

LARA

OZTAY

A

 

BURAK

ALGUL

C

 

SEVKET

HANCERLI

C

 

ILAYDA

KEREM

C

 

SALIM

MERTOGLU

C

 
    
    
    

 

 

 

4GE0 : International GCSE Award: GEOGRAPHY

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

SEVGI

HAVALI

E

 
    
    

4FA0 : International GCSE Award: ART & DESIGN FINE ART

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

AYSEL

BALLIKAYA

A

 
    
    
    
    

2PS01: GCSE Award: PSYCHOLOGY

 
    
    

First Name

Last Name

Grade

 

ASRA

POLILI

A*

 

DILARA

KONTI

A

 

BENSU

SUREL

A

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

A

 

FATMA

ENGINDAL

B

 

ERIN SERRA

ERTEPINAR

B

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

B

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

B

 

SUDE

SEHITOGLU

B

 

TANEM

BEHZAT

C

 

TUTKU

OZAVCI

C

 

SEVGI

HAVALI

E

 
    
    

        CAMBRIDGE RESULTS

   
    

June 2018: IGCSE: Information and Communication (0417)

 

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

BERTUG MANAVOGLU

A

86

 

MEYREM KAS

B

74

 

TOLGA OSMAN FALAY

B

71

 

BUSE KUCUK

B

71

 

PEMBE KUZEL

B

71

 

RAZAN MAZEN KAMEL ALTIT

C

60

 

ARZU ALP

D

57

 
    
    

June 2018: IGCSE: History (0470)

   

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

MARIN FADILOGLULARI

A

89

 

TANEM BEHZAT

B

70

 

ERIN SERRA ERTEPINAR

C

64

 

YAGMUR BAYTAROGLU

C

60

 

TUTKU OZAVCI

D

57

 
    

June 2018: IGCSE: Literature (English) (0486)

  

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

MARIN FADILOGLULARI

A

84

 

TUTKU OZAVCI

B

78

 

ERIN SERRA ERTEPINAR

B

73

 

TANEM BEHZAT

B

73

 

 

 

 

 

 

 

 

 

June 2018: IGCSE: Sociology (0495)

  

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

MARIN FADILOGLULARI

A

87

 

YAGMUR BAYTAROGLU

A

85

 

TANEM BEHZAT

B

74

 

ERIN SERRA ERTEPINAR

B

70

 

DOGUKAN HURYASAR

C

65

 

SUDE SEHITOGLU

C

64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

June 2018: IGCSE: English as a Second Language (0510)

 

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

ASRA POLILI

A* (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

91

 

MARIN FADILOGLULARI

A* (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

91

 

NILSU DOGA TASCIOGLU

A* (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

90

 

ERIN SERRA ERTEPINAR

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

89

 

LARA OZTAY

A (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

88

 

STEFAAN YORUCU

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

87

 

DILARA KONTI

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

87

 

SEVKET HANCERLI

A (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

86

 

BENSU SUREL

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

86

 

BERTUG MANAVOGLU

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

85

 

SAHIL SAV

A (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

85

 

YAGMUR HACIAHMETOGLU

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

84

 

MUNEVVER KADIROGULLARI

A (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

84

 

SERPIL EMIN

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

84

 

YASMIN HALIL

A (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

81

 

SUDE YIGITER

A (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

81

 

ZEHRA ERDEMSIZ

A (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

80

 

BATU SENSOY

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

77

 

EMINE MUSTAFA

B (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

77

 

ARDA IBRAHIM SAHIN

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

76

 

DILARA CAGA

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

76

 

TUTKU OZAVCI

B (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

75

 

ASLIN DERINDAG

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

75

 

TANEM BEHZAT

B (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

74

 

FATMA ENGINDAL

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

74

 

IZGE GURBUZ

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

74

 

DOGUKAN CARDAK

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

73

 

YAGMUR BAYTAROGLU

B (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

72

 

BURAK ALGUL

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

71

 

ULKU MUSTAFA

B (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

71

 

EZGI YUMURTACIOGLU

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

71

 

SUNAY BAYKAL

B (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

70

 

AYSEL BALLIKAYA

C (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

68

 

CEVDET ALPTURK

C (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

67

 

PEMBE ODUNCUOGLU

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

67

 

ARZU ALP

C (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

66

 

ILAYDA KEREM

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

65

 

BEKEM AYDINOZ

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

65

 

TOLGA OSMAN FALAY

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

64

 

SALIM MERTOGLU

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

64

 

SONER TOPALOGLU

C (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

63

 

MUHARREM CAN NEVZAT

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

61

 

KAAN MUSLU CAGA

C (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

60

 

OMER MERT SAFAKOGULLARI

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

60

 

CEREN AKBAS

C (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

60

 

ALI ARDA PAMPUROGULLARI

D (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

59

 

MEYREM KAS

D (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

54

 

AYLAN SERPEK

D (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

54

 

SEVGI HAVALI

D (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

52

 

HASAN HALOGLU

D (With Grade 1(ONE) in Oral/Aural)

52

 

SEVAL AYBAR

D (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

52

 

SAADETTIN OZINANCLI

D (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

52

 

SERAN MISTIKOGLU

D (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

51

 

DOGUKAN HURYASAR

D (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

50

 

NACIYE ASIKSOY

D (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

50

 

YAGMUR AYTACOGLU

E (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

49

 

ALPAY BERK SAH

E (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

47

 

BUSE KUCUK

E (With Grade 2(TWO) in Oral/Aural)

47

 

BILGIN AYRANCIOGLU

E (With Grade 4(FOUR) in Oral/Aural)

45

 

IZGI ONAR

E (With Grade 3(THREE) in Oral/Aural)

43

 

BERKIYE KEYFIALA

E (With Grade 4(FOUR) in Oral/Aural)

41

 

 

 

 

 

June 2018: IGCSE: English as a Second Language (0511)

 

Name

Result

Percentage

 

Uniform Mark

 

OSMAN UGURTAS

A

81

 
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA