17 Ağustos 2019
  • Lefkoşa35°C
  • Mağusa34°C
  • Girne34°C
  • Güzelyurt33°C
  • İskele34°C
  • İstanbul26°C
  • Ankara26°C

KIBRIS TÜRK İNŞAAT TAŞERONLARI BİRLİĞİ'NDEN SEÇİM AÇIKLAMASI

Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği'nden seçim açıklaması

21 Nisan 2014 Pazartesi 11:27

Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği dün yazılı bir açıklama yaparak, geçmiş seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de herhangi bir parti veya adaydan yana tavır almayıp destek vermeyeceklerini kaydetti. Osman Amca imzası ile yapılan açıklama şöyle:

"Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği geçmiş seçimlerde olduğu gibi önümüzdeki yerel seçimlerde de herhangi bir parti veya adaydan yana tavır almayıp destek vermeyecektir.  Ülkemiz insanının ve Taşeronlar Birliği üyelerinin çıkar ve menfaatlerini koruyacak her adaya ve düşünceye destek vermeye devam edecektir. Geçmiş yıllarda yapılan eylemlerde de Birlik olarak bunu kanıtlamıştır.

Bu bağlamda 17 Nisan Perşembe günü Birliğimizden randevu talep ederek nezaket ziyaretinde bulunan Ulusal Birlik Partisi Gönyeli Belediye Başkan Adayı sayın Olgun Amcaoğlu’nun  seçilmesi halinde uygulayacağı projelerini dinleme fırsatı bulduk.

İlgili toplantıya katılan Taşeronlar Birliği Yönetim Kurulu Başkan ve yöneticileri de Sayın Amcaoğlu’na düşüncelerini aktarmıştır. Bu ziyaret sonrasında basında çıkan haberin başlığında “Taşeronlar Birliği’nden Amcaoğlu’na tam destek”  başlığı atılmıştır.

İlgili açıklamanın içeriğinde Sayın Amcaoğlu’na Birlik olarak destek vermediğimiz görünse de atılan başlığın hatalı olduğunu vurgulamak isteriz. Tekrar vurgulamak isteriz ki İnşaat Taşeronları Birliği hiçbir siyasi parti ve adayına destek vermeyeceğini kamuoyunun bilgisine getirmektedir."

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA